Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
Zmiana ikony cat_folder_big.gif na cat_folder_new_big.gif
d@Ve 


Posty: 19
Piwa: 6/4
Wysłany: Sro 21 Lut, 2007   Zmiana ikony cat_folder_big.gif na cat_folder_new_big.gif
   Adres forum: http://www.farmacja.zic.pl


W standardowym forum by Przemo wersja 1.12.5 nie dzia?a zmiana ikony cat_folder_big.gif na cat_folder_new_big.gif w momencie gdy w danej kategorii pojawi si? nowy post.
Pyta?em ju? o to na forum przema, ale nie uzyska?em odpowiedzi. Czy jest jaka? mo?liwo??, aby to dzia?a?o?
Bardzo by mi na tym zale?a?o, aby po napisania posta w forum nale??cym do kategorii na stronie g??wnej zmieni?a si? ikonka obok kategorii z na
(Wasze ikonki da?em dla przyk?adu, aby wszyscy wiedzieli o co chodzi)
Co ciekawe znalaz?em w necie forum, na kt?rym to dzia?a (a jest ich niewiele...), jednak niestety admini tego forum nie potrafili mi pom?c, gdy? forum stawia? i modyfikowa? im kto? inny. Jednak to pokazuje, ?e jest to mo?liwe do wykonania.
Mog? liczy? na Wasz? pomoc?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
     
kidzior 
Niezale?ny



Posty: 775
Piwa: 300/63
Skąd: Krak?w
Wysłany: Sro 21 Lut, 2007   
   Adres forum: http://forum.niezal.org/


Ja u?y?em do tego w?wczas u siebie modyfikacji Ikony For i p??niej modyfikacji do modyfikacji ( ;) ), kt?r? wykona?... zapomnia?em chwilowo kto to by?, kt?ra pozwala?a ustawi? ikon? dla nowych wiadomo?ci w danym forum. Niestety - Forum przenios?em, pliki szlag trafi? na awarii serwera (wi?kszo??) i mi si? rozlecia? mod. Paczka nie dzia?a z t? modyfikacj?, kt?ra jest tutaj zamieszczona na Forum oraz sam autor moda nie potrafi ju? jej odtworzy? z pami?ci.

A, by?a to na serio ?wietna sprawa. :|
_________________
WHEN (NIE.DZIALA)
LOOP
UNTIL (DZIALA)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Za treść postów administracja nie odpowiada. W przypadku naruszenia prawa, wszelkie zgromadzone dane o osobie łamiącej prawo, zostaną przekazane odpowiednim władzom. Kopiowanie elementów graficznych oraz rozwiązań technologicznych zastosowanych na niniejszej witrynie surowo wzbronione.
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 34