Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
Szybkie usuwanie post?w
KnofeL 
Ti-Rex



Posty: 1546
Piwa: 3790/41
Skąd: Wodzis?aw ?l?ski
Wysłany: Wto 09 Sty, 2007   Szybkie usuwanie post?w
   Adres forum: http://ave.nazwa.pl/knofel/


Witam.

Mam pewien problem. Ot?? musze ze swojego forum usun?? wszytkie posty z wyj?tkiem pierwszego (Czyli po prostu wszytkie odpowiedzi w tematachz wybranych for)

I teraz mam pytanie czy jest jaki? prosty spos?b na to, chcia?em to zrobi? przez PhpMyAdmina i wykona?em takie zapytania (ka?de po kolei)

Kod
DELETE FROM phpbb_posts_text WHERE post_id IN ( SELECT post_id FROM phpbb_posts WHERE topic_id = 1491 AND post_order > 1)

Kod
DELETE FROM phpbb_posts WHERE topic_id = 1491 AND post_order > 1

I wszytko by?o ok - wszytkie odpowiedzi z teamtu o ID = 1491 zosta?y usuni?te, ale kiedy zrobi??m takie co?
Kod
DELETE FROM phpbb_posts_text WHERE post_id IN ( SELECT post_id FROM phpbb_posts WHERE forum_id = 119 AND post_order > 1)

Kod
DELETE FROM phpbb_posts WHERE forum_id = 1491 AND post_order > 1


To usune?y si? WSZYSTKIE posty z forum o ID = 119.

Wydaj mi si? ?e tak nie powinno si? sta?, a nie przypominam sobie ?ebym zrobi? jaki? b??d.
_________________
..:: Made by KnofeL
::..

Chcesz pomocy... Tylko FORUM! nie wysy?a? do mnie PW!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
     
KnofeL 
Ti-Rex



Posty: 1546
Piwa: 3790/41
Skąd: Wodzis?aw ?l?ski
Wysłany: Czw 11 Sty, 2007   
   Adres forum: http://ave.nazwa.pl/knofel/


Ok mam inny pomys? kt?ry mo?e mi pom?c, ale potrzebuje kogos kto zna JavaScript i m?g?by mi napisa? pro?ciutki skrypt.

Chodzi mi o opcje podobn? to tej kt?ra jest w moderowaniu forum... kt?ra zaznacza wszystkie tematy za jednym klikni?ciem. Ja chcia?bym aby taka opcja pojawi?a si? podczas dzielenia temat?w i zaznaczy?a wszytkie posty.

Dzi?ki temu nie musia?bym zaznacza? wszytkich post?w (czasem jest ich ponad 50) tylko odchaczy? wszytkie i wydzieli?.

Mo?e kto? to zrobi?... skrypt nie jest zapewne trudny, a ja nie znam JS wi?c sam tego nie zrobie.

Z g?ry dzi?ki za pomoc!

[ Dodano: Czw 11 Sty, 2007 ]
O.K ju? po problemie, okaza?o si? ?e wystarczy wprowadzi? dwie malutkie zmiany w pliku tpl i dzia?a :D
_________________
..:: Made by KnofeL
::..

Chcesz pomocy... Tylko FORUM! nie wysy?a? do mnie PW!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Za treść postów administracja nie odpowiada. W przypadku naruszenia prawa, wszelkie zgromadzone dane o osobie łamiącej prawo, zostaną przekazane odpowiednim władzom. Kopiowanie elementów graficznych oraz rozwiązań technologicznych zastosowanych na niniejszej witrynie surowo wzbronione.
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 35