Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
Zamknięty przez: qbs
Sob 08 Lip, 2006
Pomys?y a Zlecenia...
KnofeL 
Ti-Rex



Posty: 1546
Piwa: 3790/41
Skąd: Wodzis?aw ?l?ski
Wysłany: Wto 04 Lip, 2006   Pomys?y a Zlecenia...
   Adres forum: http://ave.nazwa.pl/knofel/


Witam!

Przegl?dam ostatnio forum i widz?:
Pomys?y - Dla tych, kt?rzy maj? pomys? na ciekaw? modyfikacj?

Hmmm ciekawe id? dalej i widz?
Zlecenia - Dla tych, kt?rzy nie mog? / nie chc? czeka? na modyfikacj?

Niby wszystko ok... Wchodz? dalej, czytam regulamin i.... Widz? punkt drugi tego regulaminu i tutaj ju? nie jest ok.

Bo z punktu tego wynika, ?e nie mog? zg?osi? zlecenia regulaminu, je?li jedyne, co mog? da? w zamian to podzi?kowanie, ale za to w pomys?ach mog? rzuci? ka?dy pomys?, jaki mi wpadnie do g?owy niby wszystko ok, ale patrz?c na ilo?? temat?w w zleceniach i w pomys?ach dochodz? do takiego wniosku.

Ludzie wrzucaj? swoje zlecenia do dzia?u pomys?y i licz? na to, ?e kto? to dla nich zrobi - Bo szczerze m?wi?c to nie wydaje mi si?, ?e kto? siedzi w domu w fotelu popijaj?c kaw? i wymy?la r??ne (bez)u?yteczne modyfikacje.

Nie m?wi?, ?e to ?le, bo mo?e nie ka?dy mo?e p?aci? za tak? modyfikacje a wykonanie jej mo?e by? dla niego niemo?liwe. A by? mo?e znajdzie si? kto?, dla kogo wykonanie takiej modyfikacji jest proste i wykona j? lub pomo?e w jej wykonaniu.

Sam chcia?bym da? tutaj jedno takie "proste" zlecenie, kt?rego sam - zwa?ywszy na m?j poziom wiedzy w tej dziedzinie - nie b?d? wstanie wykona?. M?g?bym poprosi? was o pomoc w zrobieniu tego, ale te? nie za bardzo wiem, w kt?rym dziale o to prosi?.

Uwa?am, ?e ten punkt regulaminu powinien zosta? zmieniony chyba, ?e jest wam wszystko jedno i chcecie mie? dwa teoretycznie takie same dzia?y na forum ;)
_________________
..:: Made by KnofeL
::..

Chcesz pomocy... Tylko FORUM! nie wysy?a? do mnie PW!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
     
qbs 


Posty: 598
Piwa: 353/29
Skąd: wroc?aw
Wysłany: Wto 04 Lip, 2006   
   Adres forum: n/a


pomysly - dzial free, gdzie moze ktos zrobi jakas modyfikacje
zlecenia - dzial nie free, gdzie sam chetnie bym zajrzal i cos zrobil od reki
_________________
ixdude.com
i have been waiting, all of my life, for you to come along and make everything all right. my body shaking, right through the bones, so take my by the hand, please don't leave me here alone. and i wonder if you know just how i feel, i feel... yeah... and i wonder how i know it is... it's real... it's real. coz' i want you to save me, just please save me, save me... coz' i need you to save me, just please save me, save me...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
     
VaNdiT

Posty: 88
Piwa: 3/18
Skąd: [HTD]
Wysłany: Sro 05 Lip, 2006   
   Adres forum: http://htdmusic.pl/


qbs napisał/a
zlecenia - dzial nie free, gdzie sam chetnie bym zajrzal i cos zrobil od reki


to zr?b mi Morerators Comment :P bo juz o tym pisa?em, tylko martwi mnie Twoje wynagrodzenie ;) ale mozemy sie dogada? :P
Postaw piwo autorowi tego posta
 
     
ciaastek 


Posty: 191
Piwa: 16/7
Skąd: Katowice
Wysłany: Pią 07 Lip, 2006   
   Adres forum: brak, jak b?d? oczekiwa? pomocy to podam


"zr?b mi" czy nie uwa?asz ?e to nie jest kulturalne? Nawet jak mu zap?acisz za to to nie powinno by? takiej formy pro?by(?) wg mnie :]

Dzi?kuj?, przepraszam :]
_________________
http://ciaastek.net/img/button.gif
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
     
qbs 


Posty: 598
Piwa: 353/29
Skąd: wroc?aw
Wysłany: Pią 07 Lip, 2006   
   Adres forum: n/a


VaNdiT, masz okazje jako pierwszy napisac zlecenie zgodne z regulaminem ;>
_________________
ixdude.com
i have been waiting, all of my life, for you to come along and make everything all right. my body shaking, right through the bones, so take my by the hand, please don't leave me here alone. and i wonder if you know just how i feel, i feel... yeah... and i wonder how i know it is... it's real... it's real. coz' i want you to save me, just please save me, save me... coz' i need you to save me, just please save me, save me...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
     
VaNdiT

Posty: 88
Piwa: 3/18
Skąd: [HTD]
Wysłany: Sob 08 Lip, 2006   
   Adres forum: http://htdmusic.pl/


ciaastek napisał/a
zr?b mi czy nie uwa?asz ?e to nie jest kulturalne? Nawet jak mu zap?acisz za to to nie powinno by? takiej formy pro?by(?) wg mnie :]

Dzi?kuj?, przepraszam :]


to nie by?o w trybie rozkazuj?cym :P

PS: qbs, napisz tylko jaka jest mniej wiecej sugerowana cena wykonaia tego ?ebym sie nie wyg?upi? :P
Postaw piwo autorowi tego posta
 
     
qbs 


Posty: 598
Piwa: 353/29
Skąd: wroc?aw
Wysłany: Sob 08 Lip, 2006   
   Adres forum: n/a


-> zlecenia
_________________
ixdude.com
i have been waiting, all of my life, for you to come along and make everything all right. my body shaking, right through the bones, so take my by the hand, please don't leave me here alone. and i wonder if you know just how i feel, i feel... yeah... and i wonder how i know it is... it's real... it's real. coz' i want you to save me, just please save me, save me... coz' i need you to save me, just please save me, save me...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Za treść postów administracja nie odpowiada. W przypadku naruszenia prawa, wszelkie zgromadzone dane o osobie łamiącej prawo, zostaną przekazane odpowiednim władzom. Kopiowanie elementów graficznych oraz rozwiązań technologicznych zastosowanych na niniejszej witrynie surowo wzbronione.
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 43