Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
Mod Invitation v. 1.0.1
STxPawlo 

Posty: 31
Piwa: 16/20
Wysłany: Pon 08 Paź, 2007   Mod Invitation v. 1.0.1
   Adres forum: www.forum.tuningfever.pl


Mod Invitation v. 1.0.1

Jest to mod autorstwa: kAzek29


Mod s?u??cy do rejestracji nowych u?ytkownik?w tylko na zaproszenia.
Mod posiada:
- mo?liwo?? w??czenia i wy??czenia rejestracji na zaproszenie w PA
- mo?liwo?? dodawania zaprosze? (robi to administrator poprzez odpowiedni formularz w PA) dowolnym u?ytkownikom (wymieniasz loginy u?ytkownik?w kt?rym chcesz da? zaproszenia oddzielaj?c je przecinakami), grupie u?ytkownik?w lub wszystkim u?ytkownikom forum.
- mo?liwo?? wpisania liczby zaprosze? po ile chcesz doda? u?ytkownikom
- mo?liwo?? wpisania po ilu dniach zaproszenie traci wa?no?? (nie b?dzie mo?na ju? sie zarejestrowa?)
- na 1 zaproszenie oczywi?cie mo?e zarejestrowa? si? tylko 1 osoba
- ka?dy u?ytkownik ma mo?liwo?? wys?ania zaproszenia dowolnej osobie (wystarczy podda? adres e-mail) z poziomu edycji profilu.

Braki kt?re planuje autor uzupe?ni? w przysz?ych wersjach:
- niestety nie zrobi?em w profilu mo?liwo?ci aby zobaczy? kto sie zarejestrowa? na czyje zaproszenie i kto kogo zaprosi? mimo ?e te dane s? zapisywane w bazie i mo?na je odczyta? za pomoc? zapytania SQL (tak? opcje zawsze mo?na dorobi?)
- nie ma mo?liwo?ci usuwania/uniewa?niania zaprosze? kt?re dali?my u?ytkownikom (oczywi?cie mo?na to robi? za pomoc? SQL)

Kilka screen?w:



Demo:
Demo mo?esz zobaczy? loguj?c si? na stronie:
LOGIN: user
HAS?O: demo
http://4um.ugu.pl/invdemo/index.php

Wiadomo?? ukryta / Hidden message
Aby zobaczy? wiadomo?? postaw piwo autorowi piwo.
Wiadomość została ukryta, aby ją przeczytać należy się zalogować.
Ostatnio zmieniony przez STxPawlo Sob 20 Paź, 2007, w całości zmieniany 2 razy  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
     
Więcej szczegółów
Wystawiono 15 piw(a):
Marcin, tornado, spike1x, cmfteam, Arek F., Bartek99988, DMF, gol, djmati11, cykacycata, krzys313, Rahim, Mr_P, GOD, name
spike1x 
Rookie

Posty: 143
Piwa: 9/32
Wysłany: Pią 12 Paź, 2007   
   Adres forum: http://www.help-zone.pl/forum/


A ja mam drobny problem. Zainstalowa?em tego moda, ustawi?em rejestracje tylko przez zaproszenie i wys?a?em do siebie zaproszenie. Kiedy klikne na odno?nik w mailu, pojawia mi si? Regulamin forum (ten standardowy) a jak wezm? akceptuj to mam: Aby si? zarejestrowa? na tym forum musisz posiada? zaproszenie.
_________________
Help-Zone - Twoja strefa pomocy! Pomo?emy w ka?dym problemie!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
     
STxPawlo 

Posty: 31
Piwa: 16/20
Wysłany: Pią 12 Paź, 2007   
   Adres forum: www.forum.tuningfever.pl


mi ten mod dziala lajtowo sprawdz jeszcze raz czy wykonales wszystkie punkty prawidlowo i czy zapytania do bazy dales
Postaw piwo autorowi tego posta
 
     
spike1x 
Rookie

Posty: 143
Piwa: 9/32
Wysłany: Sob 13 Paź, 2007   
   Adres forum: http://www.help-zone.pl/forum/


Nie wiem czy tyko ja tam mam, ale po edycji wszystkich plikow i wrzuceniu mods_info w pliku includes/usercp_register.php mam (-49) a powinno byc chyba 0. Nie wiem, czy to blad w mods_info czy ja zrobilem cos nie tam, ale instrukcje do usercp_register robi?em 2 razy i za kazdym razem to samo (przed edycja mialem ).
_________________
Help-Zone - Twoja strefa pomocy! Pomo?emy w ka?dym problemie!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
     
STxPawlo 

Posty: 31
Piwa: 16/20
Wysłany: Sob 13 Paź, 2007   
   Adres forum: www.forum.tuningfever.pl


wrzuc sobie do includes/mods_info plik mody.php o tresci:

Kod
<?php
$mod_name[] = 'mody';
$add_size['includes/usercp_register.'.$phpEx] -= 49;
?>
Postaw piwo autorowi tego posta
 
     
spike1x 
Rookie

Posty: 143
Piwa: 9/32
Wysłany: Sob 13 Paź, 2007   
   Adres forum: http://www.help-zone.pl/forum/


STxPawlo, nie chodzilo mi o to. Pytalem czy u Was tez tak jest. Zreszta autor moda juz odpowiedzial ze to musial dac przypadkiem za duzo znaczkow i ze jest wszystko OK. A zaproszenie nie dziala jak jest wlaczony Regulamin przed rejestracja. Wieczorem ma naprawic ten blad.
_________________
Help-Zone - Twoja strefa pomocy! Pomo?emy w ka?dym problemie!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
     
STxPawlo 

Posty: 31
Piwa: 16/20
Wysłany: Wto 16 Paź, 2007   
   Adres forum: www.forum.tuningfever.pl


ma?a poprawka wysz?a do owego moda... ot?? je?li kto? mia? przed rejestracj? w??czony regulamin to niestety zaproszenia nie dzia?a?y... tutaj instrukcja, aby ten b??d naprawi? napisana przez m1chu:

Kod
----- [ OTW?RZ: usercp_register.php ] -----

----- [ ZNAJD? ] ------
function show_coppa()

----- [ ZAMIE? NA ] -----
function show_coppa($regid = '', $regexp = '', $invid = 0, $inv = 0)

----- [ ZNAJD? ] -----
"U_AGREE_OVER13" => append_sid("profile.$phpEx?mode=register&amp;agreed=true"),
"U_AGREE_UNDER13" => append_sid("profile.$phpEx?mode=register&amp;agreed=true&amp;coppa=true")

----- [ ZAMIE? NA ] -----
"U_AGREE_OVER13" => append_sid("profile.$phpEx?mode=register&amp;agreed=true" . ( !empty($regid) ? "&amp;regid=$regid" : "" ) . ( !empty($regexp) ? "&amp;regexp=$regexp" : "" ) . ( !empty($invid) ? "&amp;invid=$invid" : "" ) . ( !empty($inv) ? "&amp;inv=$inv" : "" )),
"U_AGREE_UNDER13" => append_sid("profile.$phpEx?mode=register&amp;agreed=true&amp;coppa=true" . ( !empty($regid) ? "&amp;regid=$regid" : "" ) . ( !empty($regexp) ? "&amp;regexp=$regexp" : "" ) . ( !empty($invid) ? "&amp;invid=$invid" : "" ) . ( !empty($inv) ? "&amp;inv=$inv" : "" )))

----- [ ZNAJD? ] -----
show_coppa();

----- [ ZAMIE? NA ] -----
show_coppa(strip_tags($HTTP_GET_VARS['regid']), strip_tags($HTTP_GET_VARS['regexp']), intval($HTTP_GET_VARS['invid']), intval($HTTP_GET_VARS['inv']));

----- [ ZAMKNIJ / ZAPISZ / ZAUPLOADUJ PLIK ] -----
Postaw piwo autorowi tego posta
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Za treść postów administracja nie odpowiada. W przypadku naruszenia prawa, wszelkie zgromadzone dane o osobie łamiącej prawo, zostaną przekazane odpowiednim władzom. Kopiowanie elementów graficznych oraz rozwiązań technologicznych zastosowanych na niniejszej witrynie surowo wzbronione.
Strona wygenerowana w 0,54 sekundy. Zapytań do SQL: 40