Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
Zamknięty przez: KnofeL
Czw 28 Cze, 2007
PM on Register by KnofeL
KnofeL 
Ti-Rex



Posty: 1546
Piwa: 3790/41
Skąd: Wodzis?aw ?l?ski
Wysłany: Czw 05 Kwi, 2007   PM on Register by KnofeL
   Adres forum: http://ave.nazwa.pl/knofel/


Jest to moja wersja modyfikacji ktr?ra umie?ci? tu Kawex

R??nica mi?dzy moj? modyfikacj? a t? od Kawex'a jest taka ?e ta wersja pozwala wysy?a? wiadomo?ci zawieraj?ce BBcode.

Instrukcja:
Wiadomo?? ukryta / Hidden message
Aby zobaczy? wiadomo?? postaw piwo autorowi piwo.
Wiadomość została ukryta, aby ją przeczytać należy się zalogować.
_________________
..:: Made by KnofeL
::..

Chcesz pomocy... Tylko FORUM! nie wysy?a? do mnie PW!
Ostatnio zmieniony przez KnofeL Nie 15 Kwi, 2007, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
     
Więcej szczegółów
Wystawiono 117 piw(a):
unster, BPL, Marcin, mek1942, PavlaQ, Kica, Przemek211, Tagz, Micha?90, Gnacio, teb, chudy9, MiStrzU7777, Tazmir, kapec-man, Knedel, lysolek, Tomek1902, grzech1991, Merceron, Lion007, daw22, AmNeZiS, PeZeT, laikk1, Shunkian, anfann, djfoxmixmax, qba88, kuziox, pbpl, kubush, Eddki, RaVeN, Arek F., Luki, gregu, ktos2, rafiziom, darou, Czajo, sielly, Blicers, Files, Krukosz3, Tramp, Rayan, szymel, Renault, Gokusan, pasiaczek141, Radzio93, Champion, mobilewarez, Tomas17, ola, ban_please, RealSyco, lodzio, teddybeermaniac, space, normals, MisieQ_PL, Insane, simloc, pawel2009, eksperts, Meathor, shadow187, skowronus, Elvis92, Seifer, sonik87, carloos, Zips, lui754, barteq, eXoduse, Hanys, Deyna, KYO, master007, ROBI19, niems, michaelxp91, Sasni, kamil089, dbzone, Daskus, BOB_PL, Bartek99988, jul, Maxwell, Kaka22, metfun, cypis9, Budziol, Zumi, Sebo, villemann, sebonpl, d@mi@n$, jajepa, eXPieraze, olol, Wredziach, strus, gol, mck1964, Anzelmo, VaNdiT, kidzior, Giovanni, prodigy, stepien-mercuri, dj.payloader, Apex
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Za treść postów administracja nie odpowiada. W przypadku naruszenia prawa, wszelkie zgromadzone dane o osobie łamiącej prawo, zostaną przekazane odpowiednim władzom. Kopiowanie elementów graficznych oraz rozwiązań technologicznych zastosowanych na niniejszej witrynie surowo wzbronione.
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 33